Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Оголошення » До уваги депутатів селищної ради !

До уваги депутатів селищної ради !

1. Про затвердження розпоряджень селищного голови з фінансових питань, прийнятих на протязі 1 кварталу 2015 року.

2. Про внесення змін до рішення селищної ради від 16 січня 2015 року № 469 “Про селищний бюджет 2015 року”

3.  Про   визначення мінімальної вартості та затвердження методики розрахунку місячної орендної плати за один квадратний метр загальної площі нерухомого майна фізичних   осіб на території Добровеличківської селищної  ради на 2015 рік.

4. Щодо добровільного об'єднання територіальних громад.

5. Депутатське звернення депутата Довгаль О.П.

6. Про клопотання депутата селищної ради Скоцеляс Л.В.

7. Розгляд службової записки Бойка Д.А.

8. Розгляд протоколу зборів рибалок-любителів.

9. Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду та власність, постійне користування.

10. Про затвердження проектів землеустрою та передачу земельних ділянок у власність, оренду, постійне користування.

11. Про внесення змін та скасування  рішень сесії Добровеличківської селищної ради.

12. Про поновлення договору оренди землі.

13. Про  надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою.

14. Розгляд клопотань:

ГО  районного об'єднання захисту осіб, постраждалих в наслідок Чорнобильської катастрофи.

Районної ради.

Гравців футбольної команди.

15.Про дострокове припинення повноважень селищного голови.