Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Оголошення » Оголошення

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Шановні жителі смт. Добровеличківка та с. Варваро-Олександрівка!

Добровеличківська селищна рада повідомляє:

21 травня 2015 року вступив у дію Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

На виконання даного Закону перейменуванню підлягають наступні вулиці та провулки смт. Добровеличківка та с. Варваро-Олександрівка: Кірова, Крупської, Леніна, Тельмана, Радянської Армії, Карла Маркса, Стрижака, Чапаєва, Щорса, Енгельса, Петровського, Котовського, Горького, Калініна, 40 років Жовтня, Фрунзе, Ватутіна, Воровського, Ворошилова, 50 років Жовтня, Комсомольський, Куйбишева, Пархоменка, Піонерський, Постишева, Дзержинського, Островського.

Просимо в термін до 01.12.2015 року надати пропозиції по перейменуванню вказаних вулиць та провулків  до селищної ради або на сайт Добровеличківської селищної ради.

Якщо це не зробимо ми з вами, то згідно вище вказаного Закону, за нас перейменування здійснить обласна державна адміністрація.

Виконком селищної ради

21 листопада 2015 22:38
коментар #1

Юлія

Я хочу подати пропозицію про перейменування вулиці Тельмана, на вулицю Кузьми Скрябіна, Михайла Мозгового.

Вулиця Леніна - вулиця Михайла Грушевського.

23 листопада 2015 23:43
коментар #2

Горовець Г.Є.

Юліє, можливо, Ви мали на увазі не Михайла, а Миколу Мозгового, видатного українського співака і композитора?

Жителі провулку 50 років Жовтня виявляють бажання перейменувати його на провулок Сонячний. Уже зібрані підписи мешканців. Найближчим часом лист-пропозиція буде наданий виконкому селищної ради.

29 листопада 2015 14:54
коментар #3

Людмила Мусієнко

Жителі вулиці Островського в селі Варваро-Олександрівка хочуть перейменувати її на вулицю Грушевського чи Шевченка.Зібрані підписи.Хто придумав Садова?

Код: Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду