Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Оголошення » До уваги депутатів селищної ради !

До уваги депутатів селищної ради !

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   7 грудня  2015 року                                                                                                        № 53

смт. Добровеличківка

Про скликання другої  сесії

Добровеличківської селищної ради

сьомого сликання

Відповідно ст.26 п.4 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” скликати  другу  сесію Добровеличківської селищної ради сьомого скликання    17 грудня 2015  року о 14 годині в приміщенні селищної ради з наступним порядком денним:

1. Про визнання повноважень новообраних депутатів селищної ради по виборчих округах №№6, 22 та введення їх до складу постійних депутатських комісій

2. Про затвердження розпоряджень селищного голови

3. Про розгляд депутатських звернень

4. Звіт голови про діяльність виконавчих органів ради за травень-грудень 2015 року

5. Про затвердження програми соціально-економічного розвитку Добровеличківської селищної ради на 2016 рік.

6. Земельні питання:

- Про затвердження проектів землеустрою та передачу земельних ділянок у власність, оренду, постійне користування.

- Про  затвердження технічної документації та передачу земельних ділянок у власність.

- Про вилучення земельних ділянок.

- Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду та власність, постійне користування.

- Про розірвання договору оренди землі.

- Про затвердження містобудівної документації внесення змін (коригування) до генерального плану смт. Добровеличківка.

-  Про надання дозволу на розробку детального плану території  центральної частини смт. Добровеличківка.

- Про встановлення стартової ціни лота, щодо продажу права оренди землі  водного фонду

7. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради  від 16.01.2015 № 469 «Про селищний бюджет на 2015 рік

8.  Про бюджет селищної ради на 2016 рік

9. Різне