Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Оголошення » До уваги жителів територіальної громади.

До уваги жителів територіальної громади.

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25 грудня 2015 року                                                                                                                                                 № 58

смт. Добровеличківка

Про затвердження

дохідної частини

загального фонду

селищного бюджету на 2016 рік

Відповідно до ст. 23 Бюджетного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», на підставі рішення сесії Добровеличківської районної ради від 23.12.2015 року № 42 «Про районний бюджет на 2016 рік»:

1. Затвердити дохідну частини загального фонду селищного бюджету на 2016 рікпо ККД 41035000 «Інші субвенції» в сумі 2428700 грн. (Два мільйони чотириста двадцять вісім тисяч сімсот гривень 00 коп.).

2. За рахунок дохідної частини загального фонду селищного бюджету затвердити видаткову частину загального фонду селищного бюджету.

3. Затвердити, на 2016 рік, видатки по КТКВК 110204 « Палаци і будинки культури, клуби та інші заклади клубного типу» в сумі 49900 грн. ( Сорок дев’ять тисяч дев’ятсот гривень 00 коп.), по КТКВК 070101« Дошкільні заклади освіти» в сумі 2378800 грн. (Два мільйони триста сімдесят вісім тисяч вісімсот гривень 00 коп.).

4. Винести дане розпорядження на затвердження сесії селищної ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету, фінансів, економічного і соціального розвитку, освіти, науки, культури.

Секретар селищної ради                                                                                                                                  І. Погрібніченко