Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Оголошення » До уваги депутатів селищної ради !

До уваги депутатів селищної ради !

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   11 січня 2016  року                                                                                                         №  3

смт. Добровеличківка

Про скликання третьої   сесії

Добровеличківської селищної ради

сьомого скликання

Відповідно ст.26 п.4 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” скликати  третю сесію Добровеличківської селищної ради сьомого скликання    21 січня 2016  року о 14 годині в приміщенні селищної ради з наступним порядком денним:

1. Про звіт голови депутатської робочої групи щодо вивчення питання  сплати та використання благодійних внесків в ДНЗ «Ромашка»

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Добровеличківської селищної ради за 2015 рік

3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 17.12.2015 року № 21 «Про селищний бюджет на 2016 рік»

4. Про план роботи селищної ради на 2016 рік

5. Про розгляд рішення Добровеличківської районної ради від 23.12.2015 року

6. Земельні питання:

Про  надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою.

Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду та власність, постійне користування.

Про затвердження технічної документації та передачу земельних ділянок у власність

7. Про розгляд листа Добровеличквського райкому профспілки працівників освіти від 04.01.2016 року № 01

8. Різне

Селищний голова                                                                                                                                             І. Погрібніченко