Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Оголошення » До уваги депутатів селищної ради !

До уваги депутатів селищної ради !

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   14 березня  2016  року                                                      №  7

смт. Добровеличківка

Про скликання четвертої   сесії

Добровеличківської селищної ради

сьомого скликання

Відповідно ст.26 п.4 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” скликати  четверту сесію Добровеличківської селищної ради сьомого скликання    24 березня 2016  року о 14 годині в приміщенні селищної ради з наступним порядком денним:

1. Про внесення змін до Регламенту Добровеличківської селищної ради

2. Про сплату у 2016 році частини чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами

3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 17.12.2015 року № 21 «Про селищний бюджет на 2016 рік»

4. Про створення відділу з реєстрації речових прав на нерухоме майно.

5. Внесення змін до штатного розпису селищної ради в зв’язку із створенням нового відділу.

6. Про внесення змін до рішення 32 сесії селищної ради від  17 лютого 2015 року № 486 «Про місцеві податки і збори на території селищної ради та відміну раніше прийнятих рішень".

7. Про внесення змін до рішення 35 сесії селищної ради від  14 липня 2015 року № 524 «Про встановлення ставок земельного податку на 2016 рік»

8. Земельні питання:

8.1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду та власність, постійне користування.

8.2. Про  надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою.

8.3. Внесення змін до дислокації дорожніх знаків в смт. Добровеличківка.

8.4. Про затвердження проектів землеустрою та передачу земельних ділянок у власність, оренду, постійне користування.

8.5. Про затвердження протоколу комісії по здійсненню конкурсного відбору  виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів.

8.6. Про встановлення пільг щодо сплати земельного податку.

8.7. Про залишення в загальному користуванні земельної ділянки під водним об’єктом.

9. Про затвердження граничних сум витрат

10. Про затвердження розпорядження селищного голови

11. Різне

Селищний голова                                                                                           І. Погрібніченко