Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Оголошення » Конкурс на вивезення твердих побутових відходів

Конкурс на вивезення твердих побутових відходів

Перелік документів (оригінали або копії), необхідних для участі у конкурсі

1. Копія статуту (для юридичних осіб).
  2. Копія довідки з ЄДРПОУ.
  3. Фінансова звітність (Ф1, Ф2).
  4. Довідку Пенсійного фонду про суму сплачених платежів за попередній рік.
  5. Копія свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності.
  6. Копію ліцензії на право проводити діяльність з твердими побутовими відходами.
  7. Характеристику підприємства.
  8. Конкурсні (інвестиційні) пропозиції (за бажанням) щодо:

- кількість та тип транспортних засобів для збирання та перевезення твердих побутових відходів;

- методів збирання та перевезення відходів з території приватної забудови селища Добровеличківка;

- створення власної абонентської служби;

1.  Довідка податкової інспекції за місцем реєстрації про те, що Претендент не є банкрутом або щодо нього не порушено справу про банкрутство чи ліквідацію, як суб’єкта підприємницької діяльності.
  2.  Розрахунки тарифів для прийняття рішення.

Конкурсна документація

1. Конкурс проводить Добровеличківська селищна рада, яка розташована за адресою: 27000, Кіровоградська обл.., Добровеличківський район, смт. Добровеличківка, вул. Шевченка, 132.

2. Підстава для проведення конкурсу – припинення договору на надання послуг.

3. Конкурс проводитиметься о 10.00 год. 07 вересня 2017 року в приміщенні Добровеличківської селищної ради, за адресою : Кіровоградська область, Добровеличківський район, смт. Добровеличківка, вул.. Шевченка, 132. За довідками звертатися до заступника селищного голови-землевпорядника  Бойка Дмитра Андрійовича, тел.. 05253 5-21-97.

4.Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

- наявність матеріально-технічної бази;

- вартість надання послуг;

- досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;

- наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації;

5. Обсяг послуг.

Послуги з вивезення побутових відходів надаються по смт. Добровеличківка ( від багатоквартирних будинків, приватного сектора, від підприємств, установ, організацій) згідно затвердженого графіка. Термін надання послуги складає: 10 років.

6. Вимоги щодо якості надання послуг, згідно з критерієм, визначеним у пункті 9 Правил надання послуг з вивезення побутових відходів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 № 1070

7. Перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для підтвердження відповідності учасників встановленим кваліфікаційним вимогам (додаток на 1 аркуші);

8. характеристика території, де мають надаватися послуги з вивезення побутових відходів:

- площа території смт. Добровеличківка становить 587, 10 га

- протяжність вулиць та провулків селища – 55 км

- кількість вулиць та провулків – 78

- відстань до полігону твердих побутових відходів – 6,5 км

- полігон ТПВ знаходиться за 3  км від південно-західної околиці смт. Добровеличківка по трасі Добровеличківка-Вільшанка.