Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Оголошення » Повідомлення про намір підвищення тарифів

Повідомлення про намір підвищення тарифів

про намір підвищення тарифів

Добровеличківське КП «Нілот» доводить до відома своїх споживачів  про  підвищення тарифів на вивіз твердих побутових відходів.

Тариф складається з витрат виробничої собівартості ,загально виробничих витрат, витрат на збут, адміністративних витрат, прибутку який не перевищує 12% - по підприємству, для населення в розмірі – 5%, для бюджетних організацій -12%, інших споживачів -20 %, ПДВ-20%. Зміна тарифу обумовлена  значним підвищенням цін на паливно мастильні матеріали, запасні частини та підвищення податків. Востаннє тариф підвищувався 26 вересня 2014 року.

Вивезення ТПВ:

• З чоловіка в місяць (приватний сектор) – 19,50 грн.м.куб
  • З чоловіка в місяць (житловий фонд) – 9,75 грн.м.куб
  • Населення (контейнер) – 97,49 грн.м.куб
  • Бюджетні організації (контейнер) – 103,98 грн.м.куб
  • Господарські організації (контейнер) – 111,41 грн.м.куб

Внести зауваження та пропозиції можна протягом 14 календарних днів з  дня опублікування повідомлення. Наша адреса смт.Добровеличківка вул..Промислова 20а., тел.:(05253) 5-14-63, 5-14-94.

Адміністрація КП «Нілот»