Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Оголошення » ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

«ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ«ПРО НАДАННЯ ЗГОДИ НА ДОБРОВІЛЬНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД»

З метою забезпечення економічного зростання, підвищення самодостатності територіальної громади, розвитку території та покращення добробуту мешканців, забезпечення права членів територіальної громади брати участь у підготовці рішення щодо добровільного об'єднання Добровеличківської територіальної громади з суміжними територіальними громадами, отримання від членів громади пропозицій і зауважень із зазначеного питання, відповідно до частини 2 статті 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розпорядження селищного голови від 21 лютого 2018 року № 3 «Про вивчення пропозицій щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад та її громадське обговорення» проводиться громадське обговорення проекту рішення Добровеличківської селищної ради «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад».

Адміністративний центр об’єднаної територіальної громади: селище Добровеличківка

Найменування об’єднаної територіальної громади: Добровеличківська селищна об’єднана територіальна громада.

Перелік територіальних громад, яким пропонується об’єднання:

Братолюбівська сільська рада (села Братолюбівка, Вороб’ївка, Нововікторівка)

Глинянська сільська рада (села Глиняне, Міжколодяжне, Новоглиняне);

Гнатівка сільська рада (селал Гнатівка, Михайлівка, Новомиколаївка);

Дружелюбівська сільська рада (села Дружелюбівка, Василівка, Олександро-Завадське, Скопіївка, Шевченкове);

Карбівська сільська рада (село Карбівка);

Липнязька сільська рада (села Липняжка, Водяне, Володимирівка);

Любомирська сільська рада (села Любомирка, Вікняне, Коколове);

Марківська сільська рада (села Маркове, Анатоліївка);

Миколаївська сільська рада  (села Миколаївка, Новопетрівка);

Новолутківська сільська рада (села Новолутківка, Добротимофіївка, Олександро-Акацатове);

Олександрівська сільська рада (села Олександрівка, Богодарівка);

Перчунівська сільська рада (села Перчунове, Сміливе);

Піщанобрідська сільська рада (села Піщаний Брід, Веснянка, Крикунка, Нова Ковалівка, Перемога);

Тернівська сільська рада (села Тернове, Новостанкувате);

Троянська сільська рада (села Трояни, Новодобрянка, Новоодеса);

Червонополянська сільська рада (села Червона Поляна, Микільське, Якимівка);

Юр’ївська сільська рада (село Юр’ївка).

Пропозиції та зауваження приймаються під час проведення громадського обговорення з 21.02.2018 року по 22.03.2018 року включно у письмовій формі за адресою: 27000, смт Добровеличківка вул. Шевченка, 132 (кабінет № 1 заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради із зазначення   прізвища, ім’я, по-батькові та адреси особи, яка їх подає. Для юридичних осіб -  із значенням найменування та їх місцезнаходження.

Громадські слухання відбудуться 23 березня 2018 року о 13 годині у залі засідань Добровеличківської селищної ради за адресою:  смт Добровеличківка, вул. Шевченка, 132.

На громадські слухання запрошуються депутати обласної, районної та селищної ради, представники Добровеличківської районної державної адміністрації, Добровеличківської районної ради, члени виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради, керівники підприємств, організацій, установ, громадських організацій незалежно від форми власності, представники засобів масової інформації, жителі селища Добровеличківка та сіл Варваро-Олександрівка та Мар’ївка.»