Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Оголошення » До уваги депутатів селищної ради !

До уваги депутатів селищної ради !

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від   03 квітня 2018  року                                                                                                                № 8

смт. Добровеличківка

Про скликання двадцять першої сесії

Добровеличківської селищної ради

сьомого скликання

Відповідно ст.46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” ст. 7 Регламенту Добровеличківської селищної ради,  скликати  12 квітня 2018  року о 14 годині в приміщенні селищної ради двадцять першу сесію Добровеличківської селищної ради сьомого скликання    з наступним порядком денним:

1. Про розширення сферидіяльності КП «Нілот»

2. Звіт про виконання селищного бюджету за 2017 рік.

3. Про внесення змін до структури та штатного розпису апарату Добровеличківської селищної ради.

4. Про внесення змін до рішення селищної ради від 20.12.2017 року № 248 «Про селищний бюджет на 2018 рік»

5. Про внесення змін та доповнень до селищної Програми соціального захисту окремих категорій населення  Добровеличківської селищної ради на 2017 – 2020 роки

6. Про затвердження розпоряджень селищного голови

7. Земельні питання

8. Про розгляд клопотань, заяв та звернень.

9 . Різне

Селищний голова                                                                                           І. Погрібніченко