Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Оголошення » Іспит на заміщення вакантних посад

Іспит на заміщення вакантних посад

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від  22 травня  2018  року                                                                             №  27-к

смт. Добровеличківка

Про  дату та час проведення
конкурсу на заміщення
вакантних посад посадових осіб
місцевого самоврядування
Добровеличківської селищної ради

Керуючись ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.10 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування “, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців”   (із змінами),  наказу Головного управління державної служби України № 164 від 08.07.2011 року «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України № 930/19668 від 28.07.2011 року із змінами та з метою дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування:

1.  Провести 30 травня 2018 року о 14 годині в приміщенні Добровеличківської селищної ради іспит на заміщення вакантних посад посадових осіб    місцевого самоврядування Добровеличківської селищної ради ради, а саме: на посади головного бухгалтера та  спеціалістів І категорії відділу фінансів,  бухгалтерського  обліку  та  звітності Добровеличківської селищної ради.

2.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                           І. Погрібніченко