Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Оголошення » Повідомлення про намір підвищення тарифів

Повідомлення про намір підвищення тарифів

Добровеличківське КП «Нілот» доводить до відома своїх споживачів про намір підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

Тариф складається з витрат виробничої собівартості,загальновиробничих витрат,витрат на збут,та адміністративних витрат,прибутк для населення складає – 12%, для інших споживачів -35% та ПДВ – 20%.

Зміна тарифів обумовлена значним підвищенням цін на паливно-мастильні матеріали, на енергоносії, запчастини та матеріали,підвищення податків, збільнення прожиткового мінімуму яке відбудеться з 01.12.2018р.

Востаннє тариф підвищувався з 1 грудня 2016 року.

Водопостачання :

Населення – 21,00 грн/м.куб.

Організації – 25,31 грн.м.куб.

Водовідведення:

Населення – 22,39 грн/м.куб.

Організації – 30,23 грн.м.куб.

Внесення зауважень та пропозицій можна протягом 14 календарних днів з дня опублікування повідомлення.

Наша адреса: смт.Добровеличківка,вул.Промислова 20 а.тел: (05253) 5-14-63;5-14-94.

Адміністрація КП «Нілот»