Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Оголошення » Шановні мешканці Кіровогращини!

Шановні мешканці Кіровогращини!

В умовах гібридної війни проти України зростає загроза вчинення диверсій та терористичних актів на об’єктах критичної інфраструктури, обронно-промислового комплексу та в місцях масового перебування людей.

Надзвичайні події на цих об’єктах можуть призвести до тяжких наслідків – людських жертв, підриву обороноздатності нашої держави, блокування життєдіяльності населених пунктів і дестабілізації суспільної обстановки та громадського порядку.

Просимо громадян інформувати правоохоронців у випадку :

- появи в регіоні осіб, які проявляють підвищений інтерес до об’єктів критичної інфраструктури, оборонно-промислового комплексу, військових частин, місць масового перебування людей;

-  залишення без нагляду підозрілих предметів;

- появи підозрілих транспортних засобів та польотів безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічно важливих об’єктів;

- отримання інформації про наміри здійснення терористичної та диверсійної діяльності.

У разі надходження такої інформації просимо громадян звертатися до управління СБ України в Кіровоградській області за телефоном гарячої лінії (0522) 36-13-06, 067 567 58 44 або скористатися електронною поштовою скринькою usbu_kvg@ssu.gov.ua.

Уся отримана інформація буде ретельно перевірена. Конфіденційність гарантується.

Нагадуємо що за захоплення, руйнування або пошкодження об’єктів, які мають важливе народнно-господарське чи оборонне значення, з метою ослаблення держави передбачена кримінальна відповідальність. Диверсійна та терористична діяльність тягне за собою покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 15 років.