Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Оголошення » Добровеличківська селищна рада оголошує конкурс на зайняття вакантних посад

Добровеличківська селищна рада оголошує конкурс на зайняття вакантних посад

Інформація для оприлюднення щодо оголошеного конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування
Добровеличківської селищної ради

Добровеличківська селищна рада оголошує конкурс на зайняття вакантних посад посадових осіб    місцевого самоврядування Добровеличківської селищної ради, а саме: на посади начальника відділу та провідного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту, на посади спеціаліста 1 категорії та спеціаліста 1 категорії відділу земельних відносин та комунальної власності Добровеличківської селищної ради.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається конкурсною комісією Добровеличківської селищної ради.

Кваліфікаційні вимоги:

1. Наявність громадянства України.
    1. Наявність вищої освіти відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, магістра.
    2. Наявність стажу за фахом не менше 2 років. Досвід роботи в органах місцевого самоврядування бажаний.
    3. Знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про службу в органах місцевого самоврядування», а також законодавства з урахуванням специфіки повноважень відповідної посади.
    4. Вільне володіння державною мовою.
    5. Навики роботи на персональному комп’ютері в режимі користувача.
    6. Уміння складати аналітичні та статистичні довідки.
    7. Вміння працювати в команді.

Документи приймаються протягом 30 днів із дня оголошення, тобто до 28.02.19 р. Звертатися за адресою: смт.Добровеличківка, вул. Шевченка, 132. Телефон: 5-14-73.