» » Шановні мешканці Кіровогращини!

Шановні мешканці Кіровогращини!

З урахуванням резонансних подій навколо Храму Успіня Пресвятої Богородиці, Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області закликає мешканців регіону не піддаватись провокаціям та уникати спроб нагнітання міжконфесійних конфліктів.

Внутрішні протиріччя на релігійному підґрунті активно використовуються спецслужбами країни-агресора та негативно впливають на імідж нашої країни на світовій арені. Цілеспрямоване інспірування російськими спецслужбами міжконфесійних конфліктів в Україні, у поєднанні з провокаціями прямої терористичної дії, може стати приводом для дестабілізації ситуації всередині держави та нагнітання соціальної напруги у суспільстві.

У разі надходження інформації про провокації з боку організаторів масових акцій подібного характеру та спроби сіяти розбрат між вірянами просимо громадян звертатися до Управління СБ України в Кіровоградській області за телефоном гарячої лінії (0522) 36-13-06, 067-567-58-44 або скористатися електронною поштовою скринькою usbu_kvg@ssu.gov.ua.

Інформація, що надійде до обласного Управління СБ України, буде ретельно перевірена в рамках чинного законодавства.

Конфіденційність гарантуємо.