» » Про скликання шостої сесії Добровеличківської селищної ради сьомого скликання

Про скликання шостої сесії Добровеличківської селищної ради сьомого скликання

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   18 лютого 2019  року                                                                                  № 10

смт. Добровеличківка

Про скликання шостої позачергової

сесії Добровеличківської селищної ради

сьомого скликання

Відповідно ст. 26, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Добровеличківської селищної ради та Положення  про постійні комісії Добровеличківської селищної ради

1. Скликати 22 лютого 2019 року о 14  годині в приміщенні селищної ради шосту позачергову сесію Добровеличківської селищної ради сьомого скликання.

2. На розгляд сесії селищної ради внести питання:

2.1 Про затвердження Положення про громадські слухання на території Добровеличківської селищної ради;

2.2. Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.01.2019 року           № 41 «Про бюджет Добровеличківської об‘єднаної територіальної  громади на 2019 рік»

2.3.Земельні питання.

2.4. Різне

3. Головам комісій провести 20 лютого 2019 року о 14 годині спільне засідання постійних депутатських комісій.

3. Запросити на пленарне засідання шостої сесії селищної  ради сьомого скликання: депутатів селищної ради, в.о. старост Дружелюбівського і Юр’ївського старостинських округів, першого заступника селищного голови та заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, інших запрошених.

4. Апарату селищної  ради здійснити організаційну підготовку та проведення пленарного засідання шостої сесії Добровеличківської селищної ради сьомого скликання.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження доручити першому заступнику селищного голови Бойку Д.А.

Селищний голова                                                                                  І. Погрібніченко