» » Про скликання сьомої позачергової сесії Добровеличківської селищної ради сьомого скликання

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Від 25 березня 2019 року № 23
смт. Добровеличківка

Про скликання сьомої позачергової
сесії Добровеличківської селищної ради
сьомого скликання

Відповідно ст. 26, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Добровеличківської селищної ради та Положення про постійні комісії Добровеличківської селищної ради

1. Скликати 27 березня 2019 року о 14 годині в приміщенні селищної ради сьому позачергову сесію Добровеличківської селищної ради сьомого скликання.
  2. На розгляд сесії селищної ради внести питання:
    • Про внесення доповнення до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік;
    • Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.01.2019 року № 41 «Про бюджет Добровеличківської об‘єднаної територіальної громади на 2019 рік»
  3. Запросити на пленарне засідання сьомої сесії селищної ради сьомого скликання: депутатів селищної ради, в.о. старост Дружелюбівського і Юр’ївського старостинських округів, першого заступника селищного голови та заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, інших запрошених.
  4. Апарату селищної ради здійснити організаційну підготовку та проведення пленарного засідання сьомої сесії Добровеличківської селищної ради сьомого скликання.
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження доручити першому заступнику селищного голови Бойку Д.А.

Селищний голова                                                            І. Погрібніченко

Проекти рішень сьомої сесії