» » Добровеличківська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Добровеличківська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Добровеличківська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Добровеличківський селищний будинок культури» Добровеличківської селищної ради.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

• заяву про участь у конкурсі на посаду керівника закладу культури з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
  • два рекомендаційні листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову ( електронну ) адресу селищної ради або подаються особисто.
Особа яка претендує на посаду керівника закладу культури може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.
Під час проведення співбесіди з кандидатами на посаду керівника закладу культури, презентуються проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Документи приймаються протягом 30 днів із дня оголошення, тобто до 27.05.19 р.

Кваліфікаційні вимоги:

1. Наявність вищої освіти відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, магістра.
  2. Наявність стажу за фахом не менше 3 років.
  3. Вільне володіння державною мовою.
  4. Здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки..

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається конкурсною комісією Добровеличківської селищної ради.

Формування складу конкурсної комісії розпочинається з 26.04.2019 року, кінцевий термін подання кандидатур до 23.05.2019 року.

Селищна рада, громадські організації у сфері культури, члени трудового колективу подають по три кандидатури до складу конкурсної комісії.
Кандидатури до складу конкурсної комісії від трудового колективу обираються на загальних зборах трудового колективу.
Членами конкурсної комісії можуть бути:

• незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;
  • члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій або організацій у сфері культури;
  • члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Звертатися за адресою: смт.Добровеличківка, вул. Шевченка, 132. Телефон: 5-14-73. або на електронну адресу: sr_dobra@dv.kw.ukrtel.net