Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Сесійна діяльність » Проекти рішення чергової сесії » Проект рішення

Проект рішення

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ДВАДЦЯТЬ ШОСТА  СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

від  08 листопада 2018 року                                                                                №

смт. Добровеличківка

Про ліквідацію комунального

підприємства «Комунальник»

У зв’язку з недоцільністю подальшої діяльності комунального підприємства «Комунальник» смт Добровеличківка, з урахуванням листа начальника КП «Нілот» Даниленка А.Г №136 від 23.10.2018 року, відповідно до статті 59 Господарського кодексу України, статей 104, 105, 110, 111 Цивільного кодексу України, керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», дОбровеличківська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити комунальне підприємство "Комунальник" (код ЄДРПОУ_________) шляхом ліквідації.

2. Створити комісію з ліквідації юридичної особи – комунального підприємства «Комунальник» у складі згідно з додатком 1.

3. Комісії з ліквідації:

3.1.Повідомити державного реєстратора про припинення юридичної особи в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

3.2.Забезпечити офіційне оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи в засобі масової інформації та на офіційному сайті Добровеличківської селищної ради.

3.3.Протягом шести місяців з дати публікації повідомлення про припинення юридичної особи – комунального підприємства «Комунальник» смт Добровеличківка здійснити дії, пов’язані з ліквідацією підприємства згідно з вимогами чинного законодавства України.

3.4. Скласти проміжний і ліквідаційний баланси та подати їх на затвердження.

4. Доручити виконавчому комітету Добровелиичківської селищної ради затвердження проміжного і ліквідаційного балансів (акту ліквідаційної комісії).

5. Встановити строк заявлення кредиторами своїх вимог до комунального підприємства " Комунальник " три місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення шляхом ліквідації комунального підприємства " Комунальник ".

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості, енергетики, місцевого господарства та комунальної власності.

Селиищний голова                                                      І. Погрібніченко