Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Знайомство із Добровеличківкою » Добровеличківка сьогодні » Інформація » Привітання з Днем землевпорядника

Привітання з Днем землевпорядника

Шановні землевпорядники !

Щиро вітаю всіх, хто обрав своєю професією працю на рідній землі, хто турбується про її стан та родючість, про її сьогодення і майбутнє, з професійним святом – Днем землевпорядника!

У ваших лавах – не просто компетентні фахівці, а мужні, сильні, сміливі люди, віддані справі, яку обрали за покликом серця. Ваша наполеглива щоденна праця сприяє зміцненню землевпорядної служби, служить запорукою її успішного розвитку.

Прийміть сердечні побажання міцного здоров’я, особистого щастя, добробуту й злагоди у сім’ях, натхненної, плідної праці та нових успіхів у обраній справі!

З повагою,

Добровеличківський

селищний голова                                                                                        А. Тущенко

та колектив селищної ради

13 серпня 2016 08:06
коментар #1

Jonay

At last! Someone with real exesrtipe gives us the answer. Thanks!

Код: Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду