Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Державна служба зайнятості інформує » Для роботодавців » Які документи має подати фізична особа-підприємець для отримання допомоги по частковому безробіттю?

Нагадаємо, що чинне законодавство про зайнятість населення дозволяє отримувати допомогу по частковому безробіттю як найманим працівникам, так і  фізичним особам-підприємцям.

Наразі інформуємо про документи, які подає до центру зайнятості саме фізична особа-підприємець (на себе).

Отже, фізична особа-підприємець для отримання допомоги по частковому безробіттю має подати до центру зайнятості чи філії заяву та відомості про себе за встановленою формою, що є додатком 2 до Порядку надання допомоги по частковому безробіттю, затвердженого постановою Кабінетом Міністрів України від 21 червня 2022 року № 702.

У той же час повідомляємо, що фізична особа-підприємець одночасно може подати документи для отримання допомоги як на себе так і на працівників.

Є питання сфери зайнятості – звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або телефонуйте на «гарячу лінію» обласного центру зайнятості http://surl.li/dglkh

Обласний центр зайнятості має власний Telegram-канал, що створений для обміну повідомленнями з клієнтами Підтримка ДСЗ#12 Кіровоград https://t.me/dcz_kir