Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Державна служба зайнятості інформує » Для шукачів роботи » Хто шукає роботу за сприяння служби зайнятості?

Хто шукає роботу за сприяння служби зайнятості?

Станом на 1 січня 2021 року на обліку в державній службі зайнятості перебувало 459 тисяч безробітних.  Тобто майже півмільйона громадян, втративши роботу, довірили пошук нового робочого місця фахівцям служби.

Хто сьогодні, на початку 2021 року, шукає роботу?

Серед безробітних жінки становлять 56%, чоловіки – 44%. Університетський диплом мають 49% шукачів роботи, 34% – закінчили професійно-технічний навчальний заклад, а 17% – загальноосвітню школу.

За віковими групами переважають безробітні 45-55 років - 40%, молодь до 35 років - 30%, безробітні віком від 35 до 44 років - 29%.

Окремо варто наголосити, що серед шукачів роботи є громадяни, які мають додаткові гарантії щодо сприяння в працевлаштуванні:

• клієнти, яким до пенсії за віком залишилося 10 і менше років – 32,4 тис;
  • громадяни з інвалідністю – 22,7 тис;
  • демобілізовані атовці – 9,2 тис;
  • випускники навчальних закладів, які вперше шукають роботу – 5,9 тис;
  • внутрішньо переміщені особи – 4,4 тис.

До втрати роботи 21% безробітних працювали у сільському, лісовому та рибному господарстві; 18% - у сфері торгівлі; 15% –  переробній промисловості, 12% – у держуправлінні, обороні та соцстрахуванні.

Протягом 2020 року роботу за сприяння служби знайшли 606 тисяч українців. З них зареєстрованих безробітних – 385 тис. осіб., а ще 221,0 тис. було працевлаштовано оперативно ще до набуття офіційного статусу. Беззаперечним лідером у працевлаштуванні за видом економічної діяльності було сільське господарство – 28% від усіх працевлаштованих, далі переробна промисловість  – 16% та 15% – торгівля. Цифри переконливо доводять, що робота, незважаючи на карантинні обмеження є.

Нагадуємо, що база вакансій державної служби зайнятості відкрита для всіх охочих за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy

Пропозиції роботи оновлюються щодня.