Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Державна служба зайнятості інформує » Для шукачів роботи » На Кіровоградщині відкритими є 19 вакансій для інспекторів

На Кіровоградщині відкритими є 19 вакансій для інспекторів

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба у інспекторах різного спрямування.

Роботодавці області потребують 19 працівників для заміщення вакантних посад головних державних інспекторів, інспекторів, інспекторів (пенітенціарна система), інспекторів з кадрів, інспекторів кредитних та поліцейських (інспекторів) патрульної служби.

У зареєстрованих вакансіях заробітну плата для інспекторів роботодавці зазначають у розмірі від 6000 грн до 11200 гривень.

Зокрема, у Кропивницькому вакантною є 1 посада поліцейського (інспектора) патрульної служби (заробітна плата: 11200 грн),  2 посади головних державних інспекторів з контролю дотримання нормативно-правових актів з питань охорони праці (заробітна плата: 7700 грн), 6 посад молодших інспекторів  відділу нагляду і безпеки (заробітна плата: 7500 грн) та 5 посад молодших інспекторів  відділу режиму і охорони (заробітна плата: 7500 грн).

На Новомиргородщині на роботу запрошують інспектора з кадрів (заробітна плата: 6500 грн) та інспектора місць благоустрою(заробітна плата: 6000 грн).ТОВ "СМАРТ-ФІНАНС"

В Олександрівці до однієї з фінансових компаній потрібен інспектор кредитний (заробітна плата: 6000 грн).

На Петрівщині потрібні 2 інспектора (пенітенціарна система) (заробітна плата: 6500 та 7500 грн). Серед умов соціальної сфери роботодавець гарантує своїм працівникам медичне страхування.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості