Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Державна служба зайнятості інформує » Для шукачів роботи » Чи є підставою для припинення виплати допомоги по безробіттю тривале перебування за кордоном?

Правові підстави для припинення виплати допомоги по безробіттю врегульовані статтею 31 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття». Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування сфер зайнятості та загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття під час дії воєнного стану» (набрав чинності 07.05.2022) доповнено прикінцеві положення вищезазначеного Закону новою нормою, яка передбачає, що на період дії воєнного стану ще однією підставою для припинення виплати є перебування безробітного за кордоном понад 30 календарних днів.

Також законом про зміни доповнено аналогічними положеннями і прикінцеві положення Закону України «Про зайнятість населення» (у частині припинення реєстрації безробітного).

Подати заяву про припинення реєстрація безробітного (що пов’язано з припиненням виплати допомоги по безробіттю) особа може, серед іншого, скориставшись засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (Портал Дія). Дана послуга реалізована у розділі «Громадянам» – «Пенсії, пільги та допомога» – «Скасування статусу безробітного».

Детальніше за посиланням: https://diia.gov.ua/services/skasuvannya-statusu-bezrobitnogo

#Правовий_порадник­­­­_шукача_роботи

#питання_відповідь #служба_зайнятості