Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Державна служба зайнятості інформує » Для шукачів роботи » На Кіровоградщині є робота для кухарів

На Кіровоградщині є робота для кухарів

Заклади харчування Кіровоградської області потребують близько 10 кухарів. Щодо зарплати, то роботодавці готові платити своїм працівникам від 6 500 до 9 730 гривень.

Якщо ви перебуваєте у пошуку роботи та маєте бажання працевлаштуватися за професією кухаря, звертайтеся до Кіровоградського та Олександрійського міськрайонних центрів зайнятості, Світловодської міськрайонної і Новоархангельської районної філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Нагадаємо, що служба зайнятості має можливість навчити за професіями, затребуваними на ринку праці. З графіком навчання можна ознайомитися тут: https://cutt.ly/JeLGmou.

А також, щоб дізнатися про інші вакансії, перейдіть за посиланням: https://is.gd/LQ66ql на сайт Кіровоградського обласного центру зайнятості чи за допомогою чат-боту державної служби зайнятості у Telegram @DCZWorkNowBbot самостійно оформте підписку на останні вакансії за регіоном або галуззю.