Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Державна служба зайнятості інформує » Для шукачів роботи » Медзаклади Кіровоградщини потребують працівників

Медзаклади Кіровоградщини потребують працівників

На Кіровоградщині сьогодні найбільш затребуваними спеціалістами є медичні працівники.

Станом на 12 січня 2023 року у базі даних Кіровоградського обласного центру зайнятості  понад 100 вакансій у сфері охорони здоров’я.

Робота є для лікарів різних профілів, сестер медичних, фельдшерів, молодших медичних сестер та молодших медичних братів.

Роботодавці потребують професіоналів за фахом: лікар загальної практики-сімейний лікар, лікар-акушер-гінеколог, анестезіолог, гастроентеролог, ендокринолог, кардіолог, лікар-інфекціоніст, отоларинголог, хірург, педіатр, психіатр, терапевт, сестра медична (брат медичний) тощо.

Заробітна плата лікарів до 28 тис. грн, сестер медичних та братів медичних – до 7 тис. грн.

Є пропозиції роботи – з наданням житла.

Медпрацівників потребують у різних районах області.

Якщо Вас зацікавили вакансії у сфері охорони здоров’я, не вагайтесь – звертайтеся до центру зайнятості, філії обласного центру зайнятості або її структурного підрозділу за місцем вашого перебування

Контакти тут:  http://surl.li/egjvp.

Всі пропозиції роботи дивіться:

Маєте інші питання зі сфери зайнятості, пропонуємо для спілкування наш Telegram-канал https://t.me/dcz_kir.