» » Участь у Всеукраїнському конкурсі "100 кращих ЗДО України"

Участь у Всеукраїнському конкурсі "100 кращих ЗДО України"

Одним із пріоритетних завдань ЗДО є естетичне виховання дошкільнят, розвиток їх творчих здібностей. Тому колектив закладу «Ромашка» велику увагу приділяє оформленню приміщень та створенню комфортних умов для перебування наших малят. Кожен працівник впевнений, що казковий світ, створений їх руками , подарує малюкам естетичне задоволення. Адже діти, які перебувають в оточенні краси , в подальшому дорослому житті здатні створювати гарний та гармонійний простір навколо себе.
Інтернет-Порталом рейтингу освітніх закладів України з 10 листопада по 27 грудня оголошено конкурс "100 кращих ЗДО України" КЗДО(ясла-садок) "Ромашка"комбінованого типу Добровеличківської селищної ради виявив бажання взяти участь в таких номінаціях:"Краще естетичне оформлення фойє ЗДО"-2019,
 "Краще оздоблення актової зали ЗДО"-2019,"Краща групова кімната ЗДО"-2019.
Метою конкурсу було:
-виявлення та пропаганда прогресивних інноваційних методів роботи,передового досвіду;
-активізація педагогічних працівників ЗДО України в пошуках творчого підходу до питань естетичного оформлення приміщень ЗДО;
-проведення об'єктивної оцінки стану ЗДО та відзнака більш прогресивних закладів та самовідданих і відповідальних працівників освіти України.
За результатами конкурсу ЗДО "Ромашка" в першій та другій номінації виборив 3-є місце а в третій номінації - 4-е місце.