» » Рішення комісії

Рішення комісії

30 квітня 2020 року відбулось засідання комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Добровеличківської селищної ради.

Комісія вирішила:

1. Запровадити відповідно до законодавства додаткові обмежувальні заходи на території селищної ради на період карантину, зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних та святкових днів з 13.00 год. суботи до 06.00 год. першого робочого дня після вихідних (святкових) днів, починаючи з 01 травня 2020 року, протягом дії карантинних заходів.
  2. З урахуванням постанови головного державного санітарного лікаря України від 21 квітня 2020 року № 11 "Щодо протидії поширенню корона вірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні" закрити для відвідування кладовища, крім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри.