Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Ремонтні роботи в межах програми Президента України «Велике будівництво» на території Добровеличківської об'єднаної територіальної громади

В рамках загальнодержавного проекту «Велике будівництво» станом на 19.06.2020 року на території Добровеличківської об’єднаної територіальної громади державним підприємством «Агентство місцевих автомобільних доріг» охоплено ремонтними роботами було 2 об’єкти. З них, в смт. Добровеличківка завершено роботи із капітального ремонту проїзної частини вул. Європейської.

На автодорозі С120513 Карбівка - Скопіївка – вихід на а/д Т-12-14 на ділянці км 10+900 – км12+000, що у Добровеличківському громаді, підрядником проведено грейдерування, наразі тривають роботи із влаштування асфальто-бетонного покриття.

Також в межах даної програми заплановано реконструкція даху, стін з утепленням у корпусі №1 ДНЗ «Ромашка» смт. Добровеличківка Добровеличківського району Кіровоградської області.

7 липня 2020 11:05
коментар #1

Сергій Блощенко

Доброго дня!

Піскажіть будь ласка коли планується ремонт основної дорожньої гілки від Помічної до Тишківки ?

З повагою,
Сергій