Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Друга позачергова сесія Добровеличківської селищної ради восьмого скликання

Друга позачергова сесія Добровеличківської селищної ради восьмого скликання

11 грудня 2020 року о 10 годині відбулась друга позачергова сесія Добровеличківської селищної ради восьмого скликання.
На розгляд сесії селищної ради були винесені наступні питання:
1. Про початок реорганізації сільських рад шляхом приєднання до Добровеличківської селищної ради.
2. Про внесення змін до структур та штатної чисельності сільських рад.
3. Про взяття на баланс вулиць (доріг) в межах населених пунктів на території Добровеличківської селищної ради.
4. Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення Добровеличківської селищної ради на 2020 рік.
5. Про внесення змін до рішення селищної ради від 29.01.2020 року № 240 «Про місцевий бюджет Добровеличківської об‘єднаної територіальної громади на 2020 рік (11517000000)».
6. Про затвердження розпоряджень селищного голови з фінансових питань.
Додатково було розглянуто питання про внесення змін до регламенту роботи сесій селищної ради.
Селищний голова Володимир ОСІЄВСЬКИЙ подякував депутатці селищної  ради Людмилі Мусієнко за активну участь у обговоренні бюджетних питань.

Також, на сесії були вручені депутатські посвідчення Врадій Тетяні Володимирівні та Грінченко Валентині Миколаївні, замінивши депутатів, що перейшли на службу в органи місцевого самоврядування: Віктора Торовика та Анжелу Петрову.
На пленарне засідання сесії були запрошені депутати селищної ради, першого заступника селищного голови та заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальники відділів та старости, які взяли активну участь у обговоренні усіх питань, що були на порядку денному.