Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Одну з найбільших катастроф – аварію на Чорнобильській АЕС знає і пам'ятає весь світ. Як згадка про цей чорний день сьогодні дата 14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Серед усіх трагедій, яке пережило людство, Чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами. Чорнобильський смерч, який забрав життя багатьох людей, завдає шкоди здоров’ю мільйонів українців і сьогодні.
Сьогодні відбулась зустріч селищного голови Володимира ОСІЄВСЬКОГО та ветеранів-ліквідаторів. В ході якої, хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх загиблих ліквідаторів та поклали квіти до пам'ятного знаку мешканцям Добровеличківщини, які ціною свого життя захистили світ від ядерної катастрофи.

"Ми, українці, повинні пам’ятати і шанувати героїв-ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, завдяки яким сьогодні живемо: тих, хто відійшов у вічність і тих, хто живе поряд із нами. Наша повага тим молодим вогнеборцям, нашим землякам, котрі ризикуючи своїм життям, гасили пожежі на території зони відчуження у цьому році. Велика Вам подяка, шановні, і низький доземний уклін! Нехай будуть вдячні та уважні до Вас люди щодня, щохвилини, завжди!"
- з такими словами звернувся селищний голова Володимир ОСІЄВСЬКИЙ до присутніх.
Також, делегація селищної ради на чолі з селищним головою поклали квіти до пам'ятного знаку загиблим ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС, що розташований на території Добровеличківського районного відділення ДСНС в Кіровоградській області.