Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » 26 грудня 2020 року у Новоукраїнці відбувся відкритий турнір Кіровоградської області із футзалу серед ветеранів

26 грудня 2020 року у Новоукраїнці відбувся відкритий турнір Кіровоградської області із футзалу серед ветеранів «Кубок Леоніда Кугеля». Змагання були присвячені пам’яті колишнього голови районної федерації футболу Леоніда Кугеля. Один із ініціаторів змагань, голова Новоукраїнської міської федерації футболу та ОТГ Олександр Корінний.
Спортивні змагання провели за підтримки Новоукраїнської міської федерації футболу, дитячо-юнацької спортивної школи, відділу сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету

Новоукраїнської міськради, а також завдяки фінансовій допомозі Олександра Корінного й Ігоря Кугеля.
 Баталії проводилися у двох вікових категоріях: 40+ та 50+.
Серед гравців старших 40 років після запеклої боротьби ветерани ФК «АФК Добра-2019» вибороли ІІ місце, а титул «Кращий гравець» заслужено виборов капітан Добровеличківської команди Поліщук Сергій.
Вітаємо наших ветеранів футболу з гарною грою! Дякуємо за приклад невтомності та любові до спорту, який ви показуєте молодому поколінню!