Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Засідання медичної ради

Засідання медичної ради

17 лютого 2021 року відбулося засідання медичної ради КНП "Добровеличківська ЦРЛ", на якому були присутні: заступник директора департаменту охорони здорпов'я Кіровоградської ОДА Олександр СКРИПНИК, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади Анжела ПЕТРОВА, директор КНП Петро ГИНЬКУТ, в.о. директора КНП "Добровеличківський ЦПМСД" Юрій ПАВЛЕНКО, заступник директора КНП "Добровеличківська ЦРЛ" Наталія ПАЦЮК, завідувачі амбулаторіями  загальної проактики - сімейної медицини та лікарський персонал.
В.о. директора КНП "Добровеличківський ЦПМСД" Юрій ПАВЛЕНКО проаналізував діяльність комунального некомерційного підприємства "Добровеличківський центр первинної медико-санітарної допомоги" у 2020 році.
Про підсумки діяльності КНП "Добровеличківська ЦРЛ" перед присутними виступив директор КГП Петро ГИНЬКУТ.
Тетяна РЯБОВОЛ - лікар акушер-гінеколог проаналізувала стан надання акушерсько-гінекологічної допомоги жіночому населенню району в 2020 році.
 Присутні також мали змогу почути про стан надання педіатричної допомоги від лікаря-педіатра Галини РОМАНЕНКО.
Про показники діяльності терапевтичної служби у 2020 році доповідав завідувач терепевтичним відділенням Ігор МАЛІМОН.
Аналіз стану надання медичної допомоги хірургічним хворим зробив завідувач хірургічним відділенням Василь ПРАЦЬОВИТИЙ.
Лікар-інфекціоніст Олег МОЛОДЧУК доповідав про надання медичної допомоги хворим на інфекційні захворювання.
На завершення зустрічі, заступник директора департаменту охорони здоров'я   Кіровоградської ОДА Олександр СКРИПНИК дав відмінну оцінку роботи закладів первинної та вторинної ланки, та відмітив зразкову роботу керівництва на шляху реформ та позитивних змін, що відбуваються у сфері медицини Добровеличківщини. За зразкову роботу колективи КНП "Добровеличківська ЦРЛ" та КНП "Добровеличківський ЦПМСД" були нагороджені почесними грамотами департаменту охорони здоров'я Кіровоградської ОДА.
 Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади Анжела ПЕТРОВА підвела підсумки роботи лікувально-профільних закладів, розташованих на території Добровеличківської територіальної громади та подякувала керівникам медичних закладів та трудовим колективам за гарну роботу, добросовісне виконання своїх професійних обов'язків та готовність цілодобово боротися за життя та здоров'я пацієнтів.