Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Відбулася восьма сесія селищної ради

Відбулася восьма сесія селищної ради

29 березня 2021 року під головуванням селищного голови Володимира ОСІЄВСЬКОГО відбулось восьме пленарне засідання сесії Добровеличківської селищної  ради. Пряма трансляція цього засідання велася на офіційному сайті селищної ради.

У роботі сесії взяли участь 24 депутати, на розгляд було винесено 23 питання порядку денного.

В роботі сесії взяли участь представники громадськості, керівники підприємств, установ і закладів громади.

Перед розглядом питань порядку денного селищний голова познайомив присутніх із новим керівником Добровеличківської прокуратури  Володимиром ДЕГТЯРЬОВИМ  та представив керівника комунального некомерційного підприємства «Добровеличківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Меланію ПОЛЯРУШ, яка призначена на посаду за результатом конкурсу.

Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, усі винесені питання були попередньо ретельно розглянуті та обговорені на засіданнях постійних депутатських комісій. Тому, сьогодні депутатами одноголосно схвалене рішення про внесення змін до бюджету Добровеличківської селищної територіальної громади на 2021 рік, припинено повноваження старости, затверджено контракт з керівником закладу охорони здоров’я, затверджено на посаду старости та ряд інших питань.

Рішенням сесії також було затверджено програму розвитку земельних відносин, якою передбачено, зокрема, проведення інвентаризації всіх земель на території громади.

Обранці громади розглянули також низку земельних питань, які, як завжди, приймаються після активного обговорення.

На засіданні також були прийняті й інші, важливі для життєдіяльності громади, рішення.

Прийняті рішення засідання восьмої сесії селищної ради восьмого скликання будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади  для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».