Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » ОГОЛОШЕННЯ!

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні віряни Добровеличківської селищної ради!

Православною церквою України, Українською православною церквою, Українською греко-католицькою церквою та протестантськими конфесіями 2 травня 2021 року відзначатиметься релігійне свято - Великдень, яке, зазвичай, відбувається за участі значної кількості віруючих.

Водночас, результати моніторингу ситуації в регіоні свідчать про виникнення передумов до неконтрольованого поширення коронавірусної хвороби COVID-19 під час масових заходів (святкових богослужінь) у період відзначення Великодніх свят.

Як свідчить щорічна практика, проведення релігійних служб та обрядів у період святкування Великодня супроводжується значним та слабко контрольованим скупченням вірян, насамперед, літнього віку, які знаходяться у групі ризику захворювання на COVID-19.

З урахуванням реальної загрози масового поширення коронавірусної інфекції серед мешканців регіону через можливе нехтування правилами карантину, санітарно-гігієнічними, санітарно-протиепідемічними правилами і нормами, передбаченими Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Постановами КМУ № 1236 від 09.12.2020 та № 230 від 22.03.2021, іншими актами законодавства, наголошуємо на необхідності безумовного дотримання вимог діючих норм карантину у період відзначення Великодня, з метою мінімізації наслідків поширення коронавірусу та недопущення загострення санітарно-епідеміологічної ситуації в регіоні.