Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Вітання з Днем прикордонника!

Вітання з Днем прикордонника!

Шановні прикордонники!

Дорогі ветерани прикордонної служби!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня прикордонника.

Захист кордону держави із сивої давнини до сьогодні залишається важливим, почесним та одним із найвідповідальніших обов’язків. Прикордонні війська стали невід’ємною ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисту політичних, економічних і військових інтересів незалежної України.

Щоденно тисячі прикордонників стоять на варті країни й охороняють кордони не тільки на суходолі. Під пильним оком охоронців держрубежів перебувають десятки тисяч морських миль і українське небо. Загалом сотні тисяч кілометрів українського кордону безперервно патрулюють  хоробрі, віддані Батьківщині та українському народові військовослужбовці Державної прикордонної служби України.

Цього святкового дня хочу висловити глибоку вдячність ветеранам прикордонної служби та усім тим, хто нині сумлінно і самовіддано виконує почесний конституційний обов’язок щодо забезпечення недоторканності кордонів нашої держави.

Бажаю Вам і Вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, миру і спокою. Нехай любов до України та людська шана надихають Вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння українському  народові.

З повагою,  селищний голова                              Володимир ОСІЄВСЬКИЙ