Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Відбулася нарада

Відбулася нарада

8 червня голова Добровеличківської селищної ради Володимир Осієвський провів нараду з старостами територій та керівниками відділів.

«Головним для нас є  завдання проконтролювати подачу звітності та сплату податків громадянами, які обробляють земельні ділянки одноосібно!» - зауважив голова.

Також з  питання оподаткування, виступили,  начальник фінансового управління Ірина Височанська та головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та просторового планування Аліна Нофенко.

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анжела Петрова ознайомила присутніх з інформацією щодо бюджету участі, на який в цьому році заплановано 500 тис.грн.

Керуюча справами виконавчого комітету Валентина Саакян доповіла про роботу старост по  благоустрою територій  та разом з головою відмітили роботу  Валентини Пасенюк - старости села Олександрівка, Людмилу Силенко - старости села Дружелюбівка та  Олександра Кусенка - старости села Карбівка.

Начальник відділу – головний бухгалтер бухгалтерського обліку та фінансової звітності Світлана Бойченко повідомила про початок підготовки до опалювального періоду та наголосила про вчасну подачу потреб для відповідного фінансування.

На нараду була запрошена начальник Добровеличківської філії Маловисківського райавтодору Аліна Лабунець, яка доповіла про роботу на території та наголосила, що підприємство готове до співпраці  з громадою задля розвитку благоустрою території.