Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Добровеличківська територіальна громада отримає «інтернет-субвенцію» на під’єднання до оптичного інтернету за державний кошт

За ініціативи селищного голови Володимира ОСІЄВСЬКОГО та злагодженої роботи сектору економічного розвитку та інвестицій спільно з головним спеціалістом із програмного забезпечення було проведено роботу щодо залучення державної субвенції на підключення до Інтернету закладів соціальної інфраструктури у сільських населених пунктів, де відсутнє Інтернет-покриття на базі волоконно-оптичних технологій.

За результатом розгляду Інтернет-заявки Добровеличківської селищної ради 09 червня 2021 року Кабінет Міністрів України затвердив 1 млн. 837 450 грн. Добровеличківській територіальній громаді для реалізації проєкту “Інтернет-субвенція”.

Проєкт матиме значний соціальний ефект, адже завдяки йому вже цього року 10 населених пунктів нашої громади отримають можливість вперше підключитися до оптичного Інтернету.

Крім того, села громади будуть забезпечені покриттям WI-FI-мережею.

Важливо: соцзаклади, підключені за кошти субвенції, отримають безкоштовний швидкісний Інтернет до кінця 2022 року.