Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Децентралізація в дії !!!

Децентралізація в дії !!!

Завдяки налагодженій співпраці місцевої влади, депутатів Верховної Ради України та Президентської команди проекти соціально-економічного розвитку нашої громади не залишились осторонь.

Сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України було підтримано проєкт розпорядження під назвою «Деякі питання розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій».

Відповідно до цього розпорядження  Добровеличківській селищній раді передбачено виділення коштів у розмірі 2,7 млн. грн. для проведення капітального ремонту з утеплення фасаду приміщення корпусу №2 КЗ «Добровеличківський ліцей «Інтелект» та 1,25 млн. грн. для капітального ремонту по заміні віконних та дверних блоків на металопластикові філії Карбівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів КЗ «Добровеличківський ліцей «Інтелект».