Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Презентація туристичного маршруту територіальної громади

Презентація туристичного маршруту територіальної громади

В рамках пошуку привабливих об’єктів та маршрутів Кіровоградщини нещодавно Добровеличківську громаду відвідали почесні гості: представники ГО «Екоскурсія-інформ», суспільного телебачення, обласної ради та керівництво туристичного агентства «Райдо тур» м.Кропивницький.

Гостей райдужно зустріли селищний голова Володимир Осієвський, начальник відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту селищної ради Олена Винярська та працівники селищної ради.

В ході зустрічі селищний голова Володимир Осієвський вручив запашний коровай, ознайомив гостей з основним надбанням за поточний період та висловив бачення на майбутнє в розвитку території.

В подальшому гостям було презентовано найпопулярніші об’єкти та туристичні маршрути територіальної громади зокрема:  парк «Ревуцького», архітектурна пам’ятка земська управа кінця XIX ст. – КЗ «Добровеличківський краєзнавчий музей», гідрологічна  пам’ятка природи «Козацькі джерела», пам’ятний знак “Географічний центр України”, Липнязький вокальний ансамбль «Калинонька» та хутір «Козацька долина».

Популяризація туристичної привабливості територіальної громади продовжується.