Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Добровеличківська територіальна громада за здоровий спосіб життя

Добровеличківська територіальна громада за здоровий спосіб життя

Вже традиційним стало проводити різні спортивні заходи на нашій території. Так, 11 вересня цього року на відзначення Дня фізичної культури та спорту, Олімпійського тижня за організації відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту селищної ради було проведено відкритий турнір Добровеличківської селищної ради з шахів та велопробіг вулицями селища Добровеличківка та околиць.

В змаганнях з шахів взяли участь сім майстрів-любителів, які проживають на території нашої громади, зокрема: Кондратьєв В.Г., Щербань Є.В., Драпак А.П., Пацюк П.І., Мелешко В.І., Кодак А.В. та Рябов М.П.. Приємно, що кількість учасників змагань постійно збільшується, але хотілося бачити більше зацікавлених молодих людей в даному виді спорту.

В напруженій та тривалій боротьбі призерами турніру з шахів стали.

I місце – Анатолій Кодак

II місце – Євгеній Щербань

III місце – Василь   Мелешко

Переможці отримали пам’ятні медалі та дипломи відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту селищної ради.

У велопробігу взяли участь 22 велосипедиста з Добровеличківської територіальної громади. Окремі родини були представлені в повному складі. Вікова категорія учасників змагань склала від 10 до 65 років.

Велопробіг відбувся за маршрутом: центральна площа селища Добровеличківка - вулиця Незалежності  - АЗС «Авіас» - географічний центр України - об’їздна дорога – провулок Сагайдачного - вулиця Незалежності – вулиця Центральна - центральна площа селища Добровеличківка на загальну відстань близько 9 км.

Всі учасники заходу отримали моральне задоволення та побажали в наступний раз дещо  збільшити маршрут.