Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » У селищі Добровеличківка реалізовано соціальний проект «Активні парки – локації здорової України»

Глава держави Володимир Зеленський  своїм Указом № 574/2020  започатковував соціальний проект «Активні парки – локації здорової України».  Даний проект має на меті організацію оздоровчої активності громадян, створення умов для зниження показників захворюваності, поліпшення якості та тривалості активного життя населення.

Соціальний проект  передбачає нові форми залучення різних груп населення, зокрема осіб з інвалідністю, до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку.

Також проект передбачає облаштування в місцях масового відпочинку безперешкодного доступу громадян, зокрема осіб з інвалідністю, до спортивних споруд і місць для заняття різними видами рухової активності, а також пунктів безкоштовного прокату спортивного інвентарю та обладнання.

В рамках цього проекту 13 вересня 2021 року на території селища Добровеличківка на території спортивно-ігрового  майданчика відбулося відкриття локації - вуличного спортивного комплексу.

У відкритті локації взяли участь виконуючий обов’язки голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Олександр ДУБЧЕНКО, Добровеличківський селищний голова  Володимир  ОСІЄВСЬКИЙ, перший заступник селищного голови Олександр ЯЦЕВИЧ та заступник селищного голови Анжела ПЕТРОВА.

Після приємних вітань та побажань керівництва учнями закладів загальної середньої освіти - КЗ «Добровеличківський ліцей «ІНТЕЛЕКТ», ЗССО I-III ст. № 1 та № 2 було продемонстровано фізичну майстерність у змаганнях та особисті вправи на знарядді.

В ході змагань перемогу святкували ЗССО I-III ст. № 2, а інші учасники вибороли друге місце набравши однакову кількість балів.

Всі призери отримали грошові сертифікати надані селищним головою Володимиром ОСІЄВСЬКИМ та пам’ятні медалі.