Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Платниками податків Добровеличківського району за січень-березень сплачено близько 17,2 млн.грн податків і зборів

До бюджетів усіх рівнів за січень-березень 2014 року платниками податків Добровеличківського  району сплачено 17,2 млн.грн податків і зборів, що на 2,2 млн.грн менше, ніж за  січень-березень 2013 року, у тому числі до Державного бюджету сплачено 1,5 млн.грн, що на 20,0 відс або 0,4 млн.грн менше минулорічного показника.  Надходження коштів до загального фонду державного бюджету від платників податків Добровеличківського району становлять 1,4 млн.грн. проти 1,8 млн.грн за січень-березень 2013 року.

До місцевих бюджетів за вказаний період 2014 року платниками податків Добровеличківського району сплачено 15,7 млн.грн (на 10,6 відс менше проти минулорічних), в тому числі 11,6 млн.грн податку на доходи фізичних осіб (темпи росту надходжень становлять  85,9 відс)  та 3,0 млн.грн плати за землю (темпи росту надходжень становлять  101,5  відс).

Добровеличківським відділенням Новоукраїнської ОДПІ забезпечено виконання завдань на січень-березень 2014 року, доведених  ГУ Міндоходів  в Кіровоградській області щодо мобілізації коштів до Державного та місцевих бюджетів на 90,6 відс та 104,0 відс відповідно.

Податківці щиро сподіваються  на високій рівень податкової культури у суспільстві та сплату платниками податків на добровільних засадах, своєчасно і в повному обсязі.

Прес-служба Добровеличківського відділення Новоукраїнської ОДПІ