Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Висловлюємо слова співчуття з приводу смерті Наталії Корніївни Коцюк

Висловлюємо слова співчуття з приводу смерті Наталії Корніївни Коцюк

9 жовтня 2021 року на 63 році життя перестало битися серце Наталії Корніївни Коцюк.

Відійшла у Вічність чуйна й щира людина.

Понад 40 років Наталія Корніївна пропрацювала бібліотекарем в Добровеличківській бібліотеці для дітей.

За її сценаріями проводилося багато цікавих заходів. Вона була чудовим організатором, а ще талановитою поетесою, вірші якої ми знаємо і любимо.

Серед шанувальників поезії її знали як Наталію Природну.

Наталія Корніївна мала гарний голос, любила співати, була підтримкою і допомогою для товаришів.

Добровеличківська селищна рада, виконавчий комітет, Апарат ради та депутатський корпус висловлює найщиріші слова співчуття з приводу смерті Наталії Корніївни Коцюк, талановитої поетеси, яка вкладала  у свої вірші душу і серце, кожен рядок яких проникнутий любов’ю до рідної землі,  щирим захопленням  природою.

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка залишила по собі добрі справи та достойно прожила своє життя.

Людина живе доти, поки її пам’ятають. Нехай світлий і добрий спомин про Наталію Корніївну Коцюк (Природну) назавжди залишиться у серцях тих, хто її знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч з нею.

Вічна і світла пам'ять Наталії Корніївні Коцюк!