Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Відбулося спільне засідання постійних комісій

Відбулося спільне засідання постійних комісій

12 жовтня 2021 року відбулося спільне засідання постійних комісій селищної ради, головувала на якому Людмила Мусієнко.

На засіданні профільних комісій депутатами було розглянуто 38 питань, внесених до порядку денного шістнадцятої сесії Добровеличківської селищної ради восьмого скликання, яка відбудеться 13 жовтня 2021 року.

Серед іншого депутати обговорили звіт про виконання бюджету за І півріччя 2021 року, детально зупинилися на кожному пункті з проєкту рішення сесії Добровеличківської селищної ради від 24.12.2020 року № 45 «Про бюджет Добровеличківської селищної  територіальної громади на  2021 рік», погодили проєкт рішення щодо утворення старостинських округів та затвердили Порядок проведення громадського обговорення (громадських слухань) кандидатури старости Добровеличківської селищної  ради, затверджено цільові програми.

Під час засідання детально обговорено ряд змін до інших раніше прийнятих рішень. Також депутатами було розглянуто зміни до Статутів та Положень, погоджено проєкти рішень земельних питань, тощо.

Директор КНП «Добровеличківська лікарня» Гинькут Петро Васильович прозвітував про фінансово-господарську діяльність підприємства та відповів на цілий ряд питань депутатів.

У ході засідання плідно опрацьовано всі проєкти рішень. Депутати отримали відповіді доповідачів на питання, які виникали впродовж обговорення і з зауваженнями та пропозиціями дали згоду внести проєкти рішень на розгляд чергової шістнадцятої сесії селищної ради.