» » Нова форма звіту 1 ДФ діє з 1 квітня

Нова форма звіту 1 ДФ діє з 1 квітня

Наказом Міністерства доходів і зборів України від 21.01.2014 р. №49 затверджено нову форму податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників, і сум утриманого з них податку (форма №1ДФ) та порядок її заповнення і подання.

В порівнянні з попередньою формою внесено незначні зміни, а саме:

- у тексті форми змінено "органи державної податкової служби" на "контролюючі органи";

- виключено графи про податковий борг на 01.01.2011 р.;

Довідник ознак доходів доповнено новими ознаками, які діють з 01.01.2013 р., а  саме: 179 - доходи, отримані від продажу власної продукції тваринництва;  180 – доходи від продажу брухту дорогоцінних металів; 181 – доходи від операцій з конвертації цінних паперів;  182 – доходи від операцій з валютними цінностями (крім цінних паперів); 183 - інвестиційні доходи.

Наказ набирає чинності з 1 квітня 2014 року, тобто нова форма розрахунку 1 ДФ перший раз буде подаватися за I квартал 2014 року.

Прес-служба Добровеличківського

відділення Новоукраїнської ОДПІ