Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Для звільнення від оподаткування доходів, отриманих від продажу власної сільськогосподарської продукції, необхідно мати Довідку

Наказом Міністерства доходів і зборів України від 17.01.2014 р. №32 затверджено форму Довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок (форма №3ДФ) та новий Порядок її видачі.

Довідка підтверджує право фізичної особи на отримання доходу від продажу власної сільськогосподарської продукції (крім продукції тваринництва) без утримання податку на доходи фізичних осіб.

Для звільнення від оподаткування її власник має подати податковому агенту копію Довідки про наявність у нього земельних ділянок. Довідка видається власникам сільськогосподарської продукції, яка вирощена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, наданих в розмірах, встановлених Земельним кодексом.

Довідка  видається безоплатно сільською, селищною або міською радою протягом п’яти робочих днів із дня подання заяви і дійсна протягом п'яти років. Оригінал Довідки зберігається у власника сільськогосподарської продукції протягом трьох років із строку закінчення її дії.

Порядок звільнення від оподаткування доходів громадян, отриманих від продажу власної сільськогосподарської продукції, визначений підпунктом 165.1.24 статті 165 Податкового кодексу України.

Прес-служба Добровеличківського

відділення Новоукраїнської ОДПІ