Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Отримали нецільову благодійну допомогу - не забудьте подати річну декларацію

Отримали нецільову благодійну допомогу - не забудьте подати річну декларацію

З метою оподаткування благодійна допомога поділяється на цільову та нецільову.

Цільовою є благодійна допомога, що надається під визначені умови та напрями її витрачання, а нецільовою вважається допомога, яка надається без встановлення таких умов або напрямів.

У разі отримання у 2013 році платником податку на доходи фізичних осіб нецільової благодійної допомоги від благодійника - фізичної особи в сумі, що перевищувала 1610 грн., такий платник податку зобов’язаний подати до 1 травня 2014 року річну податкову декларацію і задекларувати таку суму допомоги.

Порядок оподаткування благодійної допомоги викладений в пункті 170.7 статті 170 Податкового кодексу України.

Прес-служба Добровеличківського

відділення Новоукраїнської ОДПІ