Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Добровеличківська ОТГ ділилася досвідом

Добровеличківська ОТГ ділилася досвідом

19 та 20 жовтня наша громада  мала за честь приймати учасників семінару, а саме,  директорів опорних  клубних закладів територіальних громад Кіровоградської області.

Організатори заходу, на чолі з головою селищної ради Володимиром Осієвським та директором  КЗ “Центр КіД” Любов’ю Ревенко, доклали максимум зусиль,  щоб  профільний семінар перетворився на два дні незабутніх емоцій та вражень.

Зустріч наших гостей розпочалася з масштабного півторагодинного концерту в приміщенні комунального закладу “Центр КіД”, де зібралися всі аматорські колективи громади.

Після цього, у приміщенні селищної ради розпочався лекторій, який провела  заступник  директора Кіровоградського обласного будинку народної творчості Олена Могилка.  Під час заходу начальник відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту Олена Винярська виступила з презентацію, в якій розповіла про структуру відділу, процес реформації підрозділів та співпрацю з владою та депутатським корпусом, чим здивувала слухачів,  адже не в кожній громаді є таке порозуміння між владою та керівниками установ. Перший заступник голови селищної ради Олександр Яцевич представив усі проєкти, які реалізуються в громаді для покращення стану культури та дозвілля. Про процес та необхідність збереження нематеріальної культурної спадщини директорам клубів повідомила начальник відділу з питань регіональної політики та координації реформи у сфері культури Українського центру культурних досліджень (м. Київ) Ірина Кац.

Після невеликої перерви, наші гості завітали до мальовничого села Липняжка, де проходив фестиваль “Липнязькі пиріжки”. Участь у чотиригодинному заході, господарем якого був легендарний народний фольклорно-етнографічний ансамбль “Червона калина”, взяли представники всіх старостинських округів громади та філії “Центр КіД”.

В Липняжці гості відвідали народний краєзнавчий музей, де Ольга Голоцван провела цікаву екскурсію про історію села, культурну спадщину та визначних  липняжчан.  Далі  гості фестивалю  могли посмакувати місцевими пиріжками, шурпою та потанцювати під запальну музику творчих колективів.

Наступний день розпочався з відвідин Добровеличківського краєзнавчого музею, де гостям розповіли про історію нашого славетного краю,

після чого представники клубних закладів продовжили семінар в  приміщенні селищної ради.

Далі гості відвідали одну  з найбільш відомих туристичних принад Добровеличківщини - хутір “Козацька долина” в  селі Карбівка.

Там було проведено чудову екскурсію територією закладу, водних об'єктів та зоопарку. Кожен охочий міг   скуштувати сир власного  виробництва. Ну а вже після цього, задоволені гості  поїхали до своїх домівок, аби, сподіваємося, ділитися позитивними враженнями від відвідин нашої громади.