Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » УВАГА! УВАГА! УВАГА!

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Шановні жителі Добровеличківської громади!

Керівництво громади звертається з проханням пройти вакцинування.

Вакцинація – це важливо!!!

Вакцинація від коронавірусної хвороби  необхідна умова для  забезпечення максимального рівня здоров'я для кожної людини. Вакцина від коронавірусної хвороби - це питання національної безпеки країни, особливо в умовах значного поширення небезпечного віруса COVID-19.

Щеплення вакцинами, від коронавірусної хвороби, що надають громадянам безоплатно, за державний кошт, проводяться в КНП «Добровеличківський центр ПМСД» та в Добровеличківському відділенні Укрпошти,  в пунктах щеплення, що знаходяться за адресою:

• смт. Добровеличківка, вул. Артюха, буд. 10, КНП «Добровеличківський центр ПМСД», (приміщення поліклініки) на ІІІ поверсі в кабінеті  № 50, щеплення проводяться з 8.00 до 16.00 щодня, та в суботу з 8.30. до 12.30 години.
  • смт. Добровеличківка, вул.Центральна,105, Добровеличківське віддлення Укрпошти, щеплення проводяться з 8:30 до 13:30 години щодня, крім неділі та понеділка.

Якщо  ви бажаєте захистити себе від коронавірусної хвороби та її ускладнень та за якихось причин не можете зв’язатись із своїм сімейним лікарем, або ви обмеженні у пересуванні, телефонуйте за номером  5-16-46. Ви можете повідомити свою листоношу про бажання вакцинуватися і працівники лікарні зроблять все можливе, щоб ви отримали щеплення.

Ніяких аналізів перед вакцинацією робити не потрібно.

Хронічні захворювання — не протипоказання до щеплення, (наприклад: бронхіальна астма,  цукровий діабет, захворювання нирок, щитоподібної залози, ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба, онкологічні захворювання та інші).

Щеплення від короновірусної хвороби треба зробити якомога швидше так, як люди з хронічними хворобами — найбільш уразливі до захворювання  на коронавірусну хворобу.

Чекаємо вас на щеплення!